forex trading logo

Ieškoti

Apklausa

Kokių kovos elementų treniruotėse labiausiai norėtumėte išmokti ?
 

Dabar lankosi

Mes turime 7 svečius online
KSK SPEKTRAS
Prienų krašto sportininkų pagerbimas PDF Spausdinti El. paštas
Parašė KSK SPEKTRAS info   
Pirmadienis, 12 Kovas 2012 15:41

sportininkų pagerbimas 2011

Kovo 9 dieną Prienuose buvo pagerbti mūsų krašto sportininkai, kurie 2011 metų sezone pasiekė geriausius rezultatus. Džiugina tai, kad šiame renginyje buvo įvertinti ir mūsų klubo sportininkų pasiekimai. Augustinui Vaitkevičiui, Karolinai Motuzaitei ir Lukui Deltuvai buvo įteikti atminimo medaliai už praeitų metų pasiekimus. Eimantui Riaubai ir Juliui Dereškevičiui Prienų rajono Meras Vytautas Bujanauskas įteikė rankų darbo keramikos prizus o treneriui Arturui Juočiūnui atminimo lentelę už iniciatyvumą plėtojant jaunųjų talentų sportinės veiklos saviraiškos poreikius. Įvertinant praeitus metus Eimantas ir Julius įtraukti į simbolinį Prienų krašto perspektyvių sportininkų dešimtuką.

Atnaujinta Sekmadienis, 18 Kovas 2012 18:03
 
VURI turnyras Prienuose (Prienų rajono mero taurė) PDF Spausdinti El. paštas
Parašė KSK INFO   
Penktadienis, 17 Vasaris 2012 09:10

VURI-PRIENAI-2012

Vasario 16 dieną Prienuose vyko jau antrasis Vaikų Universalių Rato Imtynių (VURI) turnyras "Prienų rajono meto taurė". Kaip pasidžiaugė Prienų rajono savivaldybės kultūros, sporto ir jaunimo skyriaus vyriausiasis specialistas Adomas Kubilius, tai jau tradicija tampantis turnyras pažymėti svarbiai Lietuvai datai. Mūsų klubo komandai atstovavo Karolina ir Evelina Motuzaitės, Lukas Deltuva, Rokas Valinčius, Augustinas Vaikevičius, Benas Aldakauskas, Dovydas Juodsnukis, Kristijonas Raibužis, Julijus Gečas, Danas Janavičius, Aurimas Sabaliauskas ir Modestas Šabasevičius.

Atnaujinta Penktadienis, 17 Vasaris 2012 13:51
 
Kalėdinis turnyras Prienuose skirtas KSK SPEKTRAS 20-mečiui PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Administrator   
Sekmadienis, 18 Gruodis 2011 09:27

Julius Dereškevičius Gruodžio 17 dieną Prienuose buvo suorganizuotas Shindokai-Kan Karate kalėdinis turnyras skirtas KSK Spektras dvidešimtmečiui paminėti. Praėjo jau dvidešimt metų nuo tada kai Prieniškiai ir aplinkiniai gyventojai reguliariai gali mokytis savigynos, dalyvauti varžybose, aktyviai sportuoti. Per šį laiką klubo treniruotes lankė daug sportininkų. Tomui Stupuriui, Nerijui Šukiui, Egidijui Visockui, Nerijui Kazlauskui, Artūrui Miklušiui, Mantui Jonikaičiui, Juliui Dereškevičiui, Eimantui Riaubai ir dar daugeliui kitų pavyko pasiekti daug gražių pergalių, iškovoti garbingų titulų.

KSK Spektras dvidešimtmečio proga kovoti geriausiai sekėsi Juliui Dereškevičiui kuris turnyre užėmė 1-ąją vietą. Paulius Klėgeris iškovojo 3-ą o Eimantas Riauba liko ketvirtas.

Daugiau apie turnyrą skaitykite www.shindokaikan.lt

Atnaujinta Sekmadienis, 18 Gruodis 2011 13:01
 
« PradžiaAnkstesnis12345678910SekantisPabaiga »

Puslapis 9 iš 14


Powered by Joomla!. Designed by: free cms hosting budget hosting Valid XHTML and CSS.