forex trading logo

Ieškoti

Apklausa

Kokių kovos elementų treniruotėse labiausiai norėtumėte išmokti ?
 

Dabar lankosi

Mes turime 17 svečius online
Vaikų ir jaunimo vasaros stovykla "Giruliai 2011" PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Spektras info,   
Sekmadienis, 03 Liepa 2011 17:57

giruliai2011

Birželio 27 - liepos 2 dienomis Giruliuose surengtoje vaikų ir jaunimo vasaros stovykloje dalyvavo ir mūsų klubo jaunieji sportininkai: Rokas Valinčius, Dovydas Juodsnukis, Lukas Deltuva, Mangirdas Ražaitis, Tomas Špukauskas, Evelina ir Karolina Motuzaitės. Į stovyklą galėjo vykti ne tik visą sezoną klube sportave vaikai, bet ir jų draugai. Šį kartą Evelina su Karolina kartu į stovyklą pasikvietė vykti Deimantę Šumauskaitę kuriai tai buvo pirmieji žingsniai kovinių menų taku. Visi mūsų klubo atstovai karate stovykloje dalyvavo pirmą kartą todėl kartu su kitais naujokais buvo "pakrikštyti" stovyklos senbuvių.

Ši stovykla Giruliuose, puikiu akcentu, užbaigė mūsų 2010-2011 metų sezoną ir visus išlydėjo vasaros atostogoms. Linkime visiems gerai paatostogauti ir nuo rugsejo 1 dienos vėl sugryžti į KSK Spektras klubo treniruotes naujajam 2011-2012 metų sezonui kur vėl sieksime naujų pergalių, gerų emocijų ir tobulėsime, tobulėsime, tobulėsime...

Daugiau informacijos ir nuotraukų rasite svetainėje www.shindokaikan.lt

OSS

KSK Spektras foto albumas iš stovyklos "Giruliai 2011"

Daugiau stovyklos "Giruliai 2011" foto shindokaikan.lt svetainėje

Atnaujinta Pirmadienis, 04 Liepa 2011 09:10
 


Powered by Joomla!. Designed by: free cms hosting budget hosting Valid XHTML and CSS.