forex trading logo

Ieškoti

Apklausa

Kokių kovos elementų treniruotėse labiausiai norėtumėte išmokti ?
 

Dabar lankosi

Mes turime 4 svečius online
2012-ų metų Shindokai-Kan Karate čempionatas Prienuose PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Administrator   
Pirmadienis, 28 Gegužė 2012 15:34

stupuris-1Gegužės 27 dieną naujoje Prienų arenoje buvo surengtas Lietuvos Shindokai-Kan Karate 2012-ų metų čempionatas. Šiame čempionate aukščiausią LSKKF reitingą turinčius sportininkus kovai dėl čempiono  vardo galėjo iškviesti atrankos kovų nugalėtojai.

Po didelės pertraukos, susigrąžinti čempiono vardo, ant tatamio išėjo ir Prieniškis Tomas Stupuris. Kadangi Tomas jau eilę metų nedalyvavo jokiose varžybose jam teko kovoti atrankos kovoje su Alytiškiu Pauliumi Račkausku "2 vilkai". Įtikinamai, nokautuojančiu smūgiu, nugalėjas atrankos kovoje Tomas žengė žingsnį link siekiamo tikslo.

Dėl čempiono vardo Tomas susikovė su vilniečiu "Savigynos menų centro" atstovu Gediminu Imbrasu. Nors šioje kovoje Tomas ir atrodė techniškesnis ir pirmuose raunduose atliko keletą efektyvių veiksmų jam vėliau pritrūko ištvermės ir atsisakius toliau kovoti 2012-ų metų Lietuvos Shindokai-Kan Karte čempiono vardas atiteko Gediminui Imbrasui. Šiais metais Tomui belieka tenkintis vicečempiono vardu o pergalių belieka tikėtis ateityje.

 

stupuris-2

stupuris-3

Atnaujinta Penktadienis, 01 Birželis 2012 09:31
 


Powered by Joomla!. Designed by: free cms hosting budget hosting Valid XHTML and CSS.