Mes turime 29 svečius online
VURI turnyras - Prienų rajono mero taurė. PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Administrator
Šeštadienis, 16 Vasaris 2013 16:06

karolina-vuri-prienai2013 Jau trečią kartą, Prienuose vasario 16 dieną, jaunieji kovotojai susirinko pasigalinėti VURI varžybose. Varžybos pavadintos "Prienų rajono mero taurė" nes šių varžybų pagrindinį prizą, vardinę mero taurę, įsteigė Prienų rajono meras.

Prienų kovinės savigynos klubui "Spektras" šiose varžybose atstovavo dešimt jaunųjų sportininkų. Geriausiai kovoti sekėsi Karolinai Motūzaitei kuri atkaklioje finalinėje kovoje vos vienu tašku nugalėjo savo sesę Eveliną ir taip iškovojo pirmąją vietą. Be Evelinos antrasias vietas dar iškovojo: Modestas Šabasevičius, Dovydas Juodsnukis, Titas Klimavičius ir Edas Vaitkevičius. Trečiasias vietas užėmė: Augustinas Vaitkevičius, Astijus Simanaitis, Julijus Gečas ir Lukas Deltuva.

Kumite kovoje kovojusiam Edui vaitkevičiui teko pripažinti Ryčio Gelažio ("Tora" Kaunas) pranašumą.