forex trading logo

Ieškoti

Apklausa

Kokių kovos elementų treniruotėse labiausiai norėtumėte išmokti ?
 

Dabar lankosi

Mes turime 11 svečius online
Eimantas Riauba LSKKF čempionas (2011) PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Administrator   
Sekmadienis, 24 Balandis 2011 09:27

eimantas riauba cempionas2011-04-23 Alytuje surengtas Lietuvos Shindokai-kan Karate federacijos 2011-ųjų metų čempionatas. Jame buvo pakviesti dalyvauti tik aukščiausią reitingą turintys sportininkai. Mūsų klubui šiame čempionate atstovavo Tadas Aldakauskas, Julius Dereškevičius ir Eimantas Riauba. Eimantas į čempionatą pateko reitingų lentelėje užėmes antrąją vietą ir finalinėje kovoje susikovė su pajėgiausiu šio sezono 16-17 metų iki 68 kg. svorio kategorijoje Alytaus atstovu Andriumi Sinkevičium. Eimantas rimtai ruošėsi šiam čempionatui ir finalinėje kovoje įrodė, kad jis sparčiais žingsniais progresuoja. Jo priešininkas tikriausiai nesitikėjo tokio pasipriešinimo, ir jau prieš čempionatą galvojo, kad yra neįveikiamas. Eimantas tiek sau, tiek ir kitiems įrodė, kad tik atkaklus darbas, tikėjimas tuo ką darai gali atvesti į siekiamą tikslą. Sveikiname Eimantą Riaubą kuris tapo 2011-ųjų metų Lietuvos Shindokai-kan Karate čemionu. PLAKATAS

Sunkiausioje 16-17 metų svorio kategorijoje kovojo Julius kuris susitiko su Vilniečiu Edgar Sosno. Juliui su šiuo kovotoju jau teko kovoti ankščiau ir jis emocingoje ir atkalioje kovoje jį nugalėjo. Deja čempionato dieną jam pritrūko šiek tiek sėkmės. Kova buvo atkakli ir lygi. Nugalėtoją lėmė vos vienas taškas kuris šį kartą buvo Vilniečio pusėje.

Jauniausias mūsų klubo atstovas Tadas į čempionatą pateko kiek netikėtai, nes aukštesnį reitingą turintys sportininkai dėl tam tikrų priežasčių (traumos, ligos) pasitraukė iš kandidatų sarašo. Tadas į čemionatą važiavo tik kaip rezervinis sportininkas, bet susirgus antrąjam reitingų saraše dalyviui ant tatamio teko išeiti ir jam.

2011-ųjų metų Lietuvos Shindokai-kan Karate vicečempiono vardus iškovojo Julius Dereškevičius ir Tadas Aldakauskas.

Primename, kad mūsų svetainės apklausoje "Kuris iš mūsų sportininkų turi didžiausius šansus tapti čempionu ?" Eimantas Riauba surinko 19 balsų kai tuo tarpu Juliaus Dereškevičius pergale tikėjo net 55 lankytojai.

cempionatas2011-1

cempionatas2011-2

Atnaujinta Ketvirtadienis, 28 Balandis 2011 17:11
 

Comments 

 
0 #2 profile 2018-10-31 14:05
Need cheap hosting? Try webhosting1st, just $10 for an year.

Quote
 
 
0 #1 2011-04-24 10:23
Liuks - Sveikinimai Čempionui... Šaunuolis Eimantai
Quote
 

Add comment


Security code
RefreshPowered by Joomla!. Designed by: free cms hosting budget hosting Valid XHTML and CSS.