forex trading logo

Ieškoti

Apklausa

Kokių kovos elementų treniruotėse labiausiai norėtumėte išmokti ?
 

Dabar lankosi

Mes turime 19 svečius online
KSK SPEKTRAS
VURI turnyras Prienuose (Prienų rajono mero taurė) PDF Spausdinti El. paštas
Parašė KSK INFO   
Penktadienis, 17 Vasaris 2012 09:10

VURI-PRIENAI-2012

Vasario 16 dieną Prienuose vyko jau antrasis Vaikų Universalių Rato Imtynių (VURI) turnyras "Prienų rajono meto taurė". Kaip pasidžiaugė Prienų rajono savivaldybės kultūros, sporto ir jaunimo skyriaus vyriausiasis specialistas Adomas Kubilius, tai jau tradicija tampantis turnyras pažymėti svarbiai Lietuvai datai. Mūsų klubo komandai atstovavo Karolina ir Evelina Motuzaitės, Lukas Deltuva, Rokas Valinčius, Augustinas Vaikevičius, Benas Aldakauskas, Dovydas Juodsnukis, Kristijonas Raibužis, Julijus Gečas, Danas Janavičius, Aurimas Sabaliauskas ir Modestas Šabasevičius.

Atnaujinta Penktadienis, 17 Vasaris 2012 13:51
 
Kalėdinis turnyras Prienuose skirtas KSK SPEKTRAS 20-mečiui PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Administrator   
Sekmadienis, 18 Gruodis 2011 09:27

Julius Dereškevičius Gruodžio 17 dieną Prienuose buvo suorganizuotas Shindokai-Kan Karate kalėdinis turnyras skirtas KSK Spektras dvidešimtmečiui paminėti. Praėjo jau dvidešimt metų nuo tada kai Prieniškiai ir aplinkiniai gyventojai reguliariai gali mokytis savigynos, dalyvauti varžybose, aktyviai sportuoti. Per šį laiką klubo treniruotes lankė daug sportininkų. Tomui Stupuriui, Nerijui Šukiui, Egidijui Visockui, Nerijui Kazlauskui, Artūrui Miklušiui, Mantui Jonikaičiui, Juliui Dereškevičiui, Eimantui Riaubai ir dar daugeliui kitų pavyko pasiekti daug gražių pergalių, iškovoti garbingų titulų.

KSK Spektras dvidešimtmečio proga kovoti geriausiai sekėsi Juliui Dereškevičiui kuris turnyre užėmė 1-ąją vietą. Paulius Klėgeris iškovojo 3-ą o Eimantas Riauba liko ketvirtas.

Daugiau apie turnyrą skaitykite www.shindokaikan.lt

Atnaujinta Sekmadienis, 18 Gruodis 2011 13:01
 
Shindokai-Kan Karate turnyras Vilniuje PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Spektras info   
Pirmadienis, 21 Lapkritis 2011 10:11

Julius-Spektras

Lapkričio 20 dieną Vilniuje įvyko pirmasis naujojo 2011-2012 metų sezono KUMITE turnyras "Vilniaus taurė 2011". Prienų KSK SPEKTRAS šiose varžybose atstovavo Julius Dereškevičius, Tomas Špukauskas ir Mangirdas Ražaitis. Tomui ir Mangirdui tokio lygio varžybose dalyvauti teko pirmą kartą todėl ir jų pasirodymą įvertinti galime kukliai. Kaip po varžybų kalbėjo jie patys... "buvo sunku".

Julius į šias varžybas atvyko kovingai nusiteikęs ir padaręs išvadas, po Lietuvos čempionato, kur apmaudžiai finalinėje kovoje teko pripažinti pralaimėjimą. Šio turnyro pirmoje kovoje jis susikovė su Kauno klubo "Tora" atstovu Kasparu Rusecku ir kovą laimėjo 10:0 taškais ankščiau laiko. Finalinėje kovoje Julius susitiko su dar vienu to paties klubo atstovu Tautvydu Šiburkiu kuris pakeliui į finalą nugalėjo Alytiškį Ernestą Rimšelį "2 vilkai". Atkaklioje finalinėje kovoje pranašesnis vėl buvo Julius kuris ir iškovojo pimąją vietą  turnyre "Vilniaus taurė 2011" 1993-1994 metais gimusių sportininkų amžiaus grupės sunkiausioje svorio kategorijoje.

Kitą LSKKF KUMITE turnyrą numatoma surengti Prienuose gruodžio 17 dieną.

Daugiau informacijos apie turnyra "Vilniaus taurė 2011" rasite www.shindokaikan.lt

Atnaujinta Antradienis, 22 Lapkritis 2011 14:25
 
Kalėdinis VURI turnyras Klaipėdoje PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Administrator   
Sekmadienis, 11 Gruodis 2011 11:20

taurės-VURIJauniesiems kovotojams šventės prasidėjo Klaipėdoje. Čia gruodžio 10 dieną buvo surengtas pirmasis pajūryje VURI turnyras. Tai buvo kalėdinis turnyras skirtas artėjančioms šventėms. Dėl tolimos kelionės į pajūrį mūsų klubui panoro atstovauti tik trys atkaliausi sportininkai: Karolina ir Evelina Motuzaitės bei Lukas Deltuva. Čia jie ne tik dalyvavo varžybose bet ir susitiko su jau draugais tapusiais kitų klubų sportininkais. Geriausiai šiame turnyre sekėsi Karolinai, kuri iškovojo antrą vietą. Lukas varžybose užėmė trečią o Evelina ketvirtą vietas.

Šiuo Kalėdiniu VURI turnyru Klaipėdoje palydėjome senuosius metus ir visi susitiksime jau naujaisiais metais vasario 16 dieną VURI turnyre Prienuose skirtame Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti. Daugiau apie turnyrą skaitykite LSKKF svetainėje www.shindokaikan.lt

Atnaujinta Sekmadienis, 11 Gruodis 2011 12:36
 
Pirmas vietas VURI varžybose laimėjo Karolina ir Lukas PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Spektras info   
Šeštadienis, 22 Spalis 2011 15:29

VURI-2011-10-22

Spalio 22 dieną Kaune buvo surengtas pirmasis naujojo 2011-2012 metų sezono Vaikų Universalių Rato Imtynių (VURI) turnyras. Jį organizavo Kauno klubai "Tora" ir "Goju-ryu". Mūsų klubui šiose varžybose atstovavo M. Šabasevičius, D. Juodsnukis, M. Zujus, L. Deltuva, K. Motuzaitė, E. Motuzaitė, B. Aldakauskas, T. Aldakauskas, R. Valinčius, L. Juodsnukis, M. Ražaitis ir T. Špukauskas.

Savo amžiaus grupėje ir svorio kategorijoje turnyro nugalėtojais tapo Karolina Motuzaitė ir Lukas Deltuva. Liudvikas Juodsnukis iškovojo antrą o Evelina Motuzaitė trečią vietas. Modestui Šabasevičiui įteiktas jauniausio dalyvio diplomas. Kitą VURI turnyrą numatoma surengti Klaipėdoje.

Atnaujinta Šeštadienis, 22 Spalis 2011 16:40
 
« PradžiaAnkstesnis123456789SekantisPabaiga »

Puslapis 6 iš 9


Powered by Joomla!. Designed by: free cms hosting budget hosting Valid XHTML and CSS.