forex trading logo

Ieškoti

Apklausa

Kokių kovos elementų treniruotėse labiausiai norėtumėte išmokti ?
 

Dabar lankosi

Mes turime 3 svečius online
KSK SPEKTRAS
VURI čempionatas 2013 (Klaipėda) PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Administrator   
Pirmadienis, 22 Balandis 2013 13:06

vuri cempas 2013

Balandžio 21 dieną Klaipėdoje vyko jau trečiasis Vaikų universalių rato imtynių (VURI) čempionatas. Prienų kovinės savigynos klubui spektras atstovavo Karolina ir Evelina Motūzaitės, Dovydas Juodsnukis, Astijus Simanavičius ir Julijus Gečas. LSKKF VURI vicečempionais tapo Dovydas ir Evelina. Likusiems mūsų sportininkams teko pripažinti kitų klubų sportininkų pranašumą. Daugiau apie VURI 2013 metų čempionatą skaitykite www.shindokaikan.lt

Atnaujinta Šeštadienis, 25 Gegužė 2013 15:38
 
Klubo Tora taurė 2013 PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Administrator   
Trečiadienis, 06 Kovas 2013 08:36

edvinas_maciulaitis_tora2013 Kovo 3 dieną Prienų kovinės savigynos klubo "Spektras" sportininkai Edvinas Mačiulaitis, Benas Aldakauskas ir Lukas Deltuva dalyvavo rytų kovos menų klubo "Tora" varžybose Kaune. Varžybos pasižymėjo įvairiomis kovomis kuriose tikrai netrūko ryžto ir noro nugalėti.

Geriausiai iš mūsų kovotojų sekėsi Edvinui kuris po keturių raundų kovos, taškais įveikė Airidą Amšiejų iš Alytaus klubo "2 vilkai". Deja kitiems mūsų sportininkams nepasisekė. Lukas turėjo pripažinti kauniečio Juliaus Jankausko ("Tora") o Benas, alytiškio Luko Visocko ("2 vilkai") pranašumą.

Šių varžybų dalyviai ne tik džiaugėsi nugalėję ar liūdėjo pralaimėję, bet už savo pasirodymą buvo įvertinti reitingo taškais.

Atnaujinta Trečiadienis, 13 Kovas 2013 12:52
 
VURI turnyras - Prienų rajono mero taurė. PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Administrator   
Šeštadienis, 16 Vasaris 2013 16:06

karolina-vuri-prienai2013 Jau trečią kartą, Prienuose vasario 16 dieną, jaunieji kovotojai susirinko pasigalinėti VURI varžybose. Varžybos pavadintos "Prienų rajono mero taurė" nes šių varžybų pagrindinį prizą, vardinę mero taurę, įsteigė Prienų rajono meras.

Prienų kovinės savigynos klubui "Spektras" šiose varžybose atstovavo dešimt jaunųjų sportininkų. Geriausiai kovoti sekėsi Karolinai Motūzaitei kuri atkaklioje finalinėje kovoje vos vienu tašku nugalėjo savo sesę Eveliną ir taip iškovojo pirmąją vietą. Be Evelinos antrasias vietas dar iškovojo: Modestas Šabasevičius, Dovydas Juodsnukis, Titas Klimavičius ir Edas Vaitkevičius. Trečiasias vietas užėmė: Augustinas Vaitkevičius, Astijus Simanaitis, Julijus Gečas ir Lukas Deltuva.

Kumite kovoje kovojusiam Edui vaitkevičiui teko pripažinti Ryčio Gelažio ("Tora" Kaunas) pranašumą.

Atnaujinta Sekmadienis, 17 Vasaris 2013 11:52
 
« PradžiaAnkstesnis12345678910SekantisPabaiga »

Puslapis 5 iš 14


Powered by Joomla!. Designed by: free cms hosting budget hosting Valid XHTML and CSS.